bigtitted lesbians grinding their pussies.freeporn asiansexdiary lesbian babes open up their deep butt holes and shag long dildos.uporn

Cilt Estetiği

Cilt estetiği neden tercih edilir?

Cilt güzelliği çok önemli bir unsurdur. Bazı kadınlar genetik olarak çok şanslı ve güzel bir cilde sahipken bazı kadınlar cildinin güzel ve sağlıklı görünebilmesi için ciltlerindeki sorunlara özel tedavilere ve bakımlara ihtiyaç yani cilt estetiği'ne duymaktadır.

Ciltteki lekeler için hangi tedaviler uygulanıyor?

Eğer ciltte lekeler varsa lekeye göre seçilecek iyi bir peeling tedavisi ve sonrasında devam ürünlerinin kullanımı hastaya daha parlak ve daha güzel bir cilt sağlayacaktır. Yine lekeli ciltlere uygun mezoterapi ya da PRP uygulamaları eklenerek tedavi başarısını artırmak mümkün olacaktır.

Sivilce izleri için hangi tedaviler uygulanıyor?

Sivilce izleri ile yoğun bir ciltte dermaterapi, ize yönelik peeling ve çukurlaşmış sivilce izleri için yapılan hyaluronik asit enjeksiyonları ile daha pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt elde etmek mümkündür. Cilt tedavilerinde tedaviye uyum ve devamlılık başarılı tedavi sonuçları için çok önemlidir.

Mezoterapi ürünleri ile sağlıklı bir cilt görünümü nasıl elde edilir?

Sigaradan matlaşmış, nem kaybı yaşayan ciltlerde uyguladığımız saf hyaluroik asitli veya hyaluronik asidin çeşitli vitaminlerle kombine edildiği mezoterapi ürünleri ile daha ışıltılı ve sağlıklı bir cilt görünümü sağlayabilmekteyiz.

Göz altı morlukları için hangi yöntemler uygulanmalı?

Göz altı morlukları; tedavisi tamamen mümkün olamayabilen bir durumdur. Ancak son zamanlarda yaptığımız göz kapaklarına özel serumlarla birlikte yapılan dermaterapi ile daha başarılı tedavi sonuçları elde etmekteyiz. Göz altlarında torbalanma ve cilt fazlalığı ile birlikte olan morluklarda ise alt göz kapağı estetik ameliyatlarını önermekteyiz.

Peki ya kırışıklar?

Yüzümüzdeki kırışıklıkları dinamik (mimik ) kırışıklıkları veya statik kırışıklıklar olarak ikiye ayırabiliz ve bu iki tür kırışıklığı farklı şekillerde tedavi ederiz.

Dinamik kırışıklık nedir ve bu kırışıklıkların tedavisinde ne yapılır?

Örneğin kaşımızı kaldırdığımızda alnımızda oluşan yatay çizgiler, kızdığımızda her iki kaş ortasında beliren dikey çizgiler veya güldüğümüzde gözümüzün etrafında oluşan kaz ayakları dinamik kırışıklıklardır ve bu kırışıklıkları düzeltmek için botulinium toksin tip A uygulamalarını gerçekleştiririz.

Dolgu uygulamaları hangi bölgeler için kullanılır?

Burun kenarından ağıza doğru uzanan çizgiler ise dinamik kırışıklıkların en iyi örneğidir ve bu bölgede dolgu uygulamalarını kullanırız. Dolgu enjeksiyonlarında en sık hyaluronik asit içerikli dolguları kullanmaktayız çünkü hyaluronik asit insan vücudunda doğal olarak da bulunan herhangi bir hayvansal kökeni olmayan tamamen labaratuvar ortamında sentetik olarak üretilen bir üründür.

10 Responses

 1. dila
  Cilt lekelerinin tedavisi için en uygun dönem hangisidir?
  • Melike Erdim
   Merhabalar, Cilt lekelerinin tedavisinde en uygun zaman sonbahar ve kış aylarıdır. İyi günler
 2. azra
  Sağlık Sigortaları Estetik Operasyonları Karşılar mı?
  • Melike Erdim
   Merhabalar, Estetik ameliyatlar SGK tarafından karşılanmaz.
 3. yuksel
  Estetik ameliyatlar her yaşa uygulanıyor mu?
  • Melike Erdim
   Merhabalar, Değişik yaş gruplarında değişik estetik ameliyatlar yapılmaktadır. Örneğin kepçe kulak estetiğini genellikle okul öncesi dönemde yaparken, yüz germe ameliyatları orta yaş ve üzerinde yapılmaktadır. Burun estetiği ve meme estetiğinde genellikle 18-19 yaşlarından itibaren ameliyat yapmaktayız.
 4. yavuz
  Merhaba, ben 23 yaşındayım. Çocukluğumda düşme sonucu oluşan yara izlerim var ve bunların tedavisini yaptırmak istiyorum. Bendekiler; yara izi ve küçük batık şeklinde. tedavi hakkında bilgi verir misiniz?
  • Melike Erdim
   Merhabalar, Yara izi tedavisinde fraksiyonel karbondioksit tedavisi ile iyi sonuçlar almak mümkündür. Yara izinin durumuna göre değişen seanslarda yapılan lazer uygulamaları yanında bazı durumlarda yara izinin cerrahi olarak düzeltilmesi gerekebilmektedir. İyi günler
 5. Veysi
  İyi günler hocam, benim yüzümde zamanında sivilceler çıktı, ben de onları sıktım ve bir zaman sonra iz kalmaya başladı. Bu izleri nasıl yok edebilirim? Bir de yüz derisinin değişmesi çare olur mu? Olursa derinin değişmesi için ne yapabilirim?
  • Melike Erdim
   Merhabalar, Sivilce izlerinin tedavisinde kullandığımız en son teknoloji fraksiyonel karbondioksit lazerle iz tedavisidir. İzlerinin durumuna göre 3-4 hafta aralıklarla yaklaşık 3- 5 seans olarak yapılan fraksiyonel karbondioksit lazer uygulaması ile sivilce izlerinde belirgin bir iyileşme sağlanması mümkündür. Sivilce izlerinin tedavisinde, peeling, dermaterapi ve bazı durumlarda dolgu uygulaması da kullanılan diğer tedavi seçenekleri arasındadır. İyi günler

Yorum yapın

busting this sweatshop just to receive some bbc.browse this site website doujin jasmin in rough hardcore anal sex scene by ass traffic. cfnm babes jerking off naked guys.sex videos

Call Now Button