bigtitted lesbians grinding their pussies.freeporn asiansexdiary lesbian babes open up their deep butt holes and shag long dildos.uporn

Dudak Dolgusu Yaptıranlar Nelere Dikkat Etmelidir?

Dudak dolgusu, kişinin kendi yağı veya çeşitli dolgu materyalleri kullanılabilse de günümüzde en yaygın olarak hyaluronik asit içeren geçici dolgu maddeleri kullanılarak uygulanır.

Hyaluronik asitli dolgu maddeleri dudağın kontrollü bir şekilde hacimlendirilmesine olanak verir. Bazı hastalar için tek seferde yapılan uygulama yeterli bir dolgunluk sağlarken bazen hastanın istediği dudak dolgunluğuna ulaşmak üzere aralıklı olarak tekrarlayan uygulamalar yapılabilir.

Dudak dolgusu yaptırmayı düşünenler nelere dikkat etmelidir?

 • Bu uygulama , ağız etrafında uçuk gibi herhangi bir enfeksiyon durumunda,
  hamilelik ve emzirme dönemlerinde yapılmaz. Bu durumlardan herhangi biri varlığında dudak
  dolgusu yaptırmayı ertelemelisiniz.
 • Uygulama yapıldıktan sonraki 24 saatte makyaj yapmamalısınız. Bu sebeple rujlarınızı denemek için bir gün beklemenizi öneriyoruz.
 • Dolgu sonrası 2-3 gün süreyle aşırı sıcak- aşırı soğuk bir maddeyle temas etmemelisiniz.
 • Dudağınızı dolgunlaştırmak için kullanılacak ürün hakkında doktorunuzdan bilgi istemelisiniz.
 • Kullanılacak ürünün sağlık baklanlığı onaylı, FDA onay listesinde olan bir ürün olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Dudak dolgusundan beklentilerinizi doktorunuza anlatmalısınız. Belki doktorunuzla daha önce bu uygulama yapılan hasta fotoğraflarına birlikte bakarak ne kadar dolgun ve ne şekilde dudakları beğendiğinizi doktorunuzla paylaşabilirsiniz.
 • Dudak dolgu uygulaması tıbbi bir müdahaledir ve tüm tıbbi müdahaleler gibi birtakım riskleri mevcuttur. Bu nedenle de bu uygulamanın dudak dolgusu işlemi ve olası riskleri ile bu risklerin gerçekleşmesi durumunda uygulanacak tedavi hakkında eğitimi olan plastik cerrahlar ve dermatologlar tarafından yapılması gerekmektedir. Dudak dolgusu yaptırmayı planlayan hastaların güzellik salonları ve spalar gibi ortamlarda ve hekim olmayan kişilere bu işlemi yaptırtmamak konusunda bilinçli olmalarını önermekteyiz.

0 Responses

 1. […] Bu işlemlerden sonra dudaklarınızda şişlik ve morluk oluşabilir. […]

Yorum yapın

busting this sweatshop just to receive some bbc.browse this site website doujin jasmin in rough hardcore anal sex scene by ass traffic. cfnm babes jerking off naked guys.sex videos

Call Now Button