bigtitted lesbians grinding their pussies.freeporn asiansexdiary lesbian babes open up their deep butt holes and shag long dildos.uporn

Göz Altı Işık Dolgusu

 

Işık Dolgusu Nedir? Cilde Nasıl Etki Eder ?

30’lu yaşlardan sonra cildin kendini yenilemesi yavaşlar. Cilt eskisi kadar sıkı ve pürüzsüz değildir, daha kurudur. Hyalüronik asidin gıdalardan alınması yeterli değildir ve cilde dışarıdan verilmesi gerekir. Işık dolgusu esas içeriği hyalüronik asit olan cilde ışığı yansıtma gücünü geri kazandırmak için üretilmiş mezoterapi ve dolgu bileşimi bir üründür. Işık dolgusunu diğer dolgu maddelerinden ayıran husus içeriğidir. İçeriğinde hiyalüronik asitle beraber 8 aminoasit, 3 antioksidan, çinko, bakır, B6 vitamini bulunur. Sonuçta cildin nem ve elastikiyetini arttırarak cildin canlı ve parlak görünmesini sağlar.

Göz Altı Işık Dolgusu Nedir ?

Göz çevresindeki cildimiz hassas ve narin olduğu için yaşlanma izlerini kolayca açığa çıkarır. Yorgunluk, uykusuzluk, sağlıksız yaşam ve en önemlisi de genetik nedenlerle göz altı halkaları oluşabilir. Göz altı ışık dolgusu göz altı için üretilmiş özel bir dolgudur. İçeriğindeki yeniden yapılandırma kompleksi sayesinde göz çevresindeki derisinin kalitesini arttırır.

Göz Altı Işık Dolgusu Kimlere Uygulanabilir ?

Göz altı çukuru belirgin olan hastalar için idealdir. Göz çevresinin gençleşmesine, göz altı morluk ve halkalanmaların azalmasına katkı sağlar. Bazı durumlarda dolgu değil de cerrahi müdahale gerekebilir bunu cerrahınıza danışabilirsiniz.

Işık Dolgusu ve Göz Altı Işık Dolgusu Arasındaki Fark Nedir ?

Işık dolgusu ; yüz, boyun, el üzeri ve dekolte bölgesinin gençleştirilmesi, onarılması, yenilenmesi için uygulanır. Göz altı ışık dolgusu ise göz altı çukurunun doldurulması, göz çevresinin gençleştirilmesi, yeniden yapılandırılması, morluklar ve halkalar için uygulanır. Gerekli durumlarda ikisinin bir arada yapılması güzel sonuç verebilir.

Işık Dolgusunun Kalıcılık Süresi Nedir ?

Işık dolgusunun kalıcılık süresi ortalama 6-8 ay, göz altı ışık dolgusunun etki süresi 12-18 aydır.

Işık Dolgusunun Kaç Seans Yapılması Gerekir  ?

Işık dolgusu 3 hafta aralıklarla 3 seans uygulanabilir. Birinci seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar elde edilir. Göz altı ışık dolgusu ise genellikle tek seans uygulanır.

 

Hyalüronik Asit Nedir ?

Hyalüronik asit, insan vücudunda her bir hücrede ve birçok canlıda bulunan doğal bir şekerdir. Hyalüronik asit vücütta üretilen cildimiz için olmazsa olmaz bir maddedir. Cilt içinde, kaslarda, kemiklerde bulunan hyalüronik asit kendi hacminden bin kat fazla su tutabilir. Yaşlanma süreci ile birlikte vücuttaki hyalüronik asidin azalma süreci başlar.

Hyalüronik Asit Yararları Nelerdir ?

  1. Cildin genç görünmesini sağlar, kırışıklıkların önüne geçer.
  2. Kolajen liflerinin oluşmasını sağlayarak cildin erken yaşlanmasını önler.
  3. Hücrelerin yaşlanmasıyla hücre bölünmesi azalarak hücre yenilenmesi ve onarılması yavaşlar. Hyalüronik asit bu azalmanın önüne geçer.
  4. Nemlendirici kremlerin ana maddesi hyalüronik asittir ancak hyalüronik asidin etkili alabilmesi için dermiş tabakasına nüfus etmesi gerekir. Kremlerin bu tabakaya ulaşması çok zordur ve çok fazla etkili olamayabilirler. Cilde hyalüronik asit enjekte edildiğinde maksimum etki sağlanır. Enjekte edildiği bölgede etkisini gösterir.

No Comments Yet.

Yorum yapın

busting this sweatshop just to receive some bbc.browse this site website doujin jasmin in rough hardcore anal sex scene by ass traffic. cfnm babes jerking off naked guys.sex videos

Call Now Button