bigtitted lesbians grinding their pussies.freeporn asiansexdiary lesbian babes open up their deep butt holes and shag long dildos.uporn

Koltuk Altı Botoksu

Sizde yaz aylarında renklerini koyu seçenlerden misiniz?
Sıcaklar geldi, tatil planları yapıldı her şey hazır ama…Giysileriniz hiç yaz havasında değil.Yalnızca siyah ve beyazlar.
Giysilerdeki kumaş cinsi ve renkleri; ter problemi yüzünden sınırlandıranlar ki mesela ben de onlardandım güneşin sanki sizi daha çok kavurduğu hissi gerçekten bunaltıcı.
O bunaltının üstüne birde koltuk altındaki istenmeyen ıslaklık ve koku bizleri daha da koyu tonlar giymeye, pamuklu kumaşları tercih etmeye itiyor. E özellikle de biz kadınların gözleri vitrinlere takılı kalıyor. Parlak satenler, ipekler, rengarenk şifonlar güle güle…
Beyleri de unutmayalım. Toplantı gömleklerinizde, havuz başı t-shirtlerinizde, gece sweatshirtlerinizde yaşadığınız sıkıntıyı maalesef ki görmekteyiz.
Bazen bazı sorularla karşılaşıyorum koltuk altı botoksunda ter bezlerini dondurduğumuz için oradan atılması gereken ter atılamayınca sağlık problemi oluyor mu gibi… Terleme problemi elbette ki tamamen yok edilemez. Koltuk altı bölgesine botoks uygulamasının en büyük nedeni görüntü olarak kişinin kendini özellikle yaz aylarında daha rahat hissetmesi diyebiliriz. Herhangi bir sağlık problemine yol açması gibi bir şey de söz konusu olamaz.
Uygulanan malzeme için yılan zehri mi gibi sorularla da karşılaşıyoruz elbette ki böyle bir şey de yok. Latince adı Clostridium botulinum olan bakterinin salgıladığı toksinin, laboratuar koşullarında işlenerek insan için tedavi edici hale getirilmiş şeklidir. Bu nedenle, adının toksin olmasından dolayı sizde herhangi bir çekince oluşturmasın.Gönül rahatlığıyla uygulanabilir.
Böylelikle sizde koltuk altı botoksu yaptırarak yaz aylarınızı dilediğinizi giyerek,ter kokusu olmadan ferah ferah geçirebilirsiniz.

No Comments Yet.

Yorum yapın

busting this sweatshop just to receive some bbc.browse this site website doujin jasmin in rough hardcore anal sex scene by ass traffic. cfnm babes jerking off naked guys.sex videos

Call Now Button