bigtitted lesbians grinding their pussies.freeporn asiansexdiary lesbian babes open up their deep butt holes and shag long dildos.uporn

PRP Tedavisi

PRP tedavisi, kişinin kendi kanından hazırlanan trombosit hücrelerinden zengin plazmanın saç köklerine küçük iğneler yardımıyla uygulanmasıdır.

PRP tedavisi ile normalde kanımızda bulunan trombositler daha yüksek konsantrasyonlarda elde edilir. Elde edilen trombosit hücrelerinin onarıcı etkisinden yararlanarak saç dökülmesinin azaltılması saçların daha canlı ve daha kalın görünmesi amaçlanmaktadır.

PRP işleminde kişinin kendisinden bir miktar kan alınır ve bu kan özel bir işlemden geçirilerek trombosit hücrelerinden zengin plazma elde edilir. Büyüme faktörleri içeren bu plazma saç köküne enjekte edilir. İşlem yaklaşık 30 dakika sürer. Kişinin kendi kanı kullanıldığından alerji görülmez.

PRP tedavisi saç dökülmesinin yanında cilt gençleştirme amacıyla yüzede uygulanmaktadır.

No Comments Yet.

Yorum yapın

busting this sweatshop just to receive some bbc.browse this site website doujin jasmin in rough hardcore anal sex scene by ass traffic. cfnm babes jerking off naked guys.sex videos

Call Now Button